Türkçe English Arabian +90 212 304 43 33 / 34 Menu

Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma

Yaşlanma, sigara, alkol tüketimi ve kötü yaşam koşulları kaş bölgesinde var olan dikey çizgilerin derinleşmesine ve kaşların sarkmasına sebep olur. Derinleşen çizgiler ve sarkan kaşlar yüzün yorgun ve yaşlı bir görünüme bürünmesine sebep olur.

Ameliyatı etkileyecek düzeyde rahatsızlığı olmayan, 40 yaş üzerindeki kadın – erkek herkese yapılabilmekte olan kaş kaldırma ameliyatı ile kaşlar kaldırılmakta, hastalar olduğundan çok daha genç ve canlı bir görünüme kavuşmaktadır.

Ortalama olarak 1,5-2 saat civarında sürmekte olan kaş kaldırma ameliyatı alın germe ameliyatı ile birlikte yapıldığında daha kalıcı sonuçlar vermektedir. Genel anestezi yöntemi uygulanarak yapılmakta olan kaş kaldırma ameliyatı sonrasında hastalar herhangi bir aksi durum olmadıkça aynı gün içinde taburcu edilebilmektedir.

Kaş kaldırma ameliyatı sonrasında ameliyat bölgesinde oluşan şişlik ve morluklar kısa bir süre sonra ortadan kalkmakta, hastalar ameliyat üzerinden bir iki hafta geçtikten sonra normal aktivitelerine geri dönebilmektedir. Fakat en az iki ay süreyle hastaların ağır sporlardan kaçınmaları gerekmektedir.

Kaşları kaldırarak kaşları yüzle uyumlu hale getirmek amacıyla yapılmakta olan kaş kaldırma ameliyatı estetik cerrahi uzmanları tarafından yapılmalıdır.


İlgili Diğer Tedaviler


Size en uygun olan estetik uygulamasını birlikte PLANLAYALIM

BİZE ULAŞIN

© 2020 Op. Dr. Burak Türyılmaz. Designed by: